NEOBUS oficjalnym przewoźnikiem Hokejowych Mistrzostw Świata U20 Dywizji IA w Sanoku

Firma NEOBUS z siedzibą w Niebylcu k. Rzeszowa istnieje na polskim rynku przewozowym od 2004 roku. Swoją działalność rozpoczynała od połączeń Podkarpacie – Warszawa. W tej chwili wykonujemy 9 kursów dziennie na tej linii wraz z dowozem pasażerów na Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina. W dn. 19 kwietnia 2013 r. uruchomiliśmy linię łączącą Podkarpacie z Krakowem, Balicami, Katowicami, Wrocławiem. Naszymi liniami podróżują również pasażerowie dojeżdżający do miejscowości uzdrowiskowych na Podkarpaciu takich jak Rymanów Zdrój, Iwonicz Zdrój, Polańczyk. W ciągu blisko 10 lat mała rodzinna działalność przeobraziła się w prężnie rozwijającą się firmę przewozową rozpoznawalną praktycznie w każdym zakątku naszego kraju.

Od 15 do 21 grudnia 2013 r. w Sanoku rozgrywały się Hokejowe Mistrzostwa Świata U20 Dywizji IA, których oficjalnym przewoźnikiem była firma NEOBUS. W sumie podczas 5 dni rozegrano 15 emocjonujących meczy. Polacy zmierzyli się z Łotwą, z Danią, Słowenią i Białorusią. Ostatnie spotkanie naszych rodaków z Austrią – transmitowane przez TVP Sport – jednocześnie zakończy mistrzostwa. Wielką sportową klasę pokazała w szczególnie Dania, Łotwa i Białoruś, a więc liderzy grupy. Dzięki naszej firmie zawodnicy mogli podróżować w komfortowych warunkach.

Nasza firma doskonale sobie radzi na tak trudnym rynku, jakim jest obecnie rynek przewozowy. Posiadamy bardzo dużą i ciągle zwiększającą się grupę stałych klientów, którzy doceniają jakość świadczonych przez nas usług. Ceny biletów na przejazdy naszymi liniami rozpoczynają się od 1 zł przy braku opłaty za rezerwację. Nasi pasażerowie podróżują najbezpieczniejszymi w swojej klasie, komfortowymi autokarami Mercedes Benz i Setra oraz korzystają z szeregu udogodnień takich jak bezpłatny Internet WiFi, gniazdka 230 V, wygodny rozstaw uchylno-rozsuwnych foteli, WC, klimatyzacja. Dodatkowo na wszystkich naszych kursach oferujemy darmowy poczęstunek w postaci zdrowych, ekologicznych ciasteczek produkowanych przez podkarpacka firmę Santos oraz soczków i wody mineralnej. Nasza wykwalifikowana kadra kierowców jest bardzo przyjaźnie nastawiona do pasażerów, chętnie służy pomocą w każdej sytuacji. Również konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godz. na dobę. Dla naszych stałych klientów kupujących bilety poprzez nasz system rezerwacji i zalogowanych do tego systemu mamy program lojalnościowy PUNKTY PREMIUM, którymi to punktami mogą następnie płacić za kolejne bilety zakupione on-line.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną naszą ofertą oraz do zakupu biletów na naszej stronie internetowej www.neobus.pl. oraz do śledzenia naszego profilu na portalu społecznościowym https://www.facebook.com/NeobusPolska.

Informacja i rezerwacja 24h tel. 888 20 22 22 , 17 27 60 195 – cena za połączenie według stawek operatora.