About us

NEOBUS POLSKA Czurczak Spółka Komandytowa z siedzibą powstała jako niewielka działalność rodzinna w 1989 roku w Niebylcu i na początku jej głównym profilem był handel obwoźny artykułami gospodarstwa domowego. W 1994 roku wraz z rozwojem działalności otworzony został pierwszy stacjonarny sklep RTV i AGD, a do 1999 roku powstały kolejne trzy. W roku 2000 firma zmieniając charakter prawny stała się spółką, a rok później otworzyła następne dwa punkty. Rok 2003 przyniósł kolejne ważne zmiany, w tym czasie rozpoczęła się współpraca spółki z siecią NEONET, która obecnie posiada ponad 500 sklepów w całym kraju. Równocześnie po uzyskaniu Certyfikatu Kompetencji Zawodowej z Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie, a następnie licencji na krajowy przewóz osób poszerzono profil działalności o usługi transportowe, których marką handlową stała się nazwa „NEOBUS”.

Pierwsze nasze kursy obejmowały trasę Sanok, Krosno, Rzeszów i Warszawę, ale bardzo szybko siatka połączeń zwiększyła się o miejscowości turystyczne i sanatoryjno-uzdrowiskowe takie jak: Iwonicz Zdrój, Rymanów, Rymanów Zdrój oraz Polańczyk. Spełniając potrzeby rynku uruchomiliśmy w 2013 roku również dalekobieżne kursy między innymi do Krakowa, Katowic i Wrocławia.

Dynamiczny rozwój firmy przełożył się na spore inwestycje w nowoczesną flotę. W chwili obecnej dysponujemy najwyższej klasy autokarami najlepszych światowych producentów takich jak Mercedes i Setra, które posiadają najnowsze rozwiązania wpływające bezpośrednio na bezpieczeństwo i komfort podróżowania, których średni wiek nie przekracza 3 lat. Nasze pojazdy posiadają klimatyzację, przyciemniane szyby, monitory LCD , DVD, gniazdka elektryczne, wygodne fotele uchylno-rozsuwane, toalety.

Dziś siedzibą firmy nadal pozostaje malowniczy Niebylec a nasza kadra znacznie się zwiększyła i w tym momencie zatrudniamy około 60 osób. Stale monitorując popyt na usługi transportowe i badając oczekiwania pasażerów dla ich wygody zmieniamy lokalizacje naszych przystanków, dojeżdżamy do największych lotnisk w kraju i planujemy uruchomienie kolejnych nowych połączeń. Dodatkowo dla naszych klientów stworzyliśmy specjalną infolinię czynną przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm naszych pracowników i komfort podróży. Zatrudniamy młodą, uprzejmą i wykwalifikowaną kadrę, która regularnie przechodzi odpowiednie szkolenia. Na rynku chcemy wyróżniać się nowoczesnym podejściem, bezpieczeństwem jazdy i najwyższą jakością usług. Zawsze podkreślamy, że najważniejszy jest zadowolony klient.

Our headquarters

Prizes and awards